Baymak servis

Baymak Petek Temizliği

Çekmeköy Baymak Petek Temizleme

Baymak kombi servisi

Baymak Kombi Radyatör ve Petek Bakımı

Baymak kombi radyatör ve peteklerin temizliği. Radyatörleriniz iyi ısıtmıyormu? Üstleri sıcak iken altları soğukmu kalıyor? Çözümü çok basit kombi tesisatlarınızın ve peteklerinizin bakımlarını en azından 4 senede bir muhakkak yaptırınız. Tıkanan petekler hem iyi ısıtmaz hem de doğal gazı fazla harcamasına sebep olurlar. Hem peteklerinizi temizliyoruz hem de kombi bakımlarınızı yapıyoruz.

Baymak Kombi Temizliği

Kombi peteklerinizi temizletmek için iki seçeneğiniz vardır. Birincisi normal şebeke suyu yardımı ile kombi kalorifer bölümü çalıştırılarak banyodaki havlupan veya peteğe bir hortum takmak sureti ile, İkinci seçenek ise makina getirilerek ilaçlı kimyasal temizliktir. Petekleriniz kesinlikle bazı işi bilmeyen tesisatçıların yaptığı gibi tek tek sökülmez, olduğu monte edildiği yerde sökülmeden temizlenir. Petekler ısınmıyor diye bir tüketicimiz, petekler de hava olduğunu zannedip sürekli boşu boşuna tesisatın suyunu boşaltmaktadırlar. Hava olduğu sanılan peteklerden eğer hava çıkıyorsa tamam ancak su çıkıyorsa suyu boşaltmakta ısrar edilmemeli en yakın teknik servisten bir teknik ekip çağırmalısınız. Çünkü sorunun sebebi hava değil muhtemelen ya kombi filitresi tıkalı ya da petekleriniz tıkalıdır.

kombi bakım
kombi tamiri
24 saat hizmet

Baymak Kombi Servis Hizmetleri

Anadolu Yakası

Çekmeköy Baymak kombi ve Baymak tesisatlarda oluşan sorunlar kesinlikle uzman ve profesyonel ekiplerce müdahale edilmesi gereken alanlardır. Kombiniz su akıtıyor, çalıştığı halde petekler hiç ısınmıyor ya da sizin gözlemlediğiniz normal çalışma düzeni dışında oluşan anormal durumlar karşısında uzman teknisyenlerden profesyonel yardımlar almak cihazınızın uzun yıllar yüksek verim sağlaması ve bu sayede tasarruf oluşturması için önemli olmaktadır.

Çekmeköy Baymak Servis Mahalleleri

uzman teknik servis

Tüm arıza durumlarında adeta çözüm merkezi olarak çalışan firmamız, güler yüzlü elemanları ve sorunsuz hizmetleri ile her daim memnuniyet oluşturmaktadır. Baymak kombi bakımı, onarımı hatta tüm teknik servis hizmetlerimizde kalite merkezli çalışmalar ortaya çıkarak kombinizi daha uzun yıllar sağlıklı kullanabilme garantisi vermekteyiz. Kombinizin markası ve modeli ne olursa olsun kaliteli hizmetlerimizden yararlanmak için bir telefonla servisimize ulaşmanız yeterli olacaktır.